Výučba

Výučba, dĺžka kurzu v Autoškole KRC Sport trvá v priemere 6-8 týždnov. Samozrejme, je to individuálne. Závisí to najmä od toho ako si žiak plánuje jazdy.


Autoškola KRC Sport nemá trenažér, čo vôbec nie je nevýhodou, práve naopak je to najväčšou výhodou našej autoškoly, nakoľko namiesto trenážeru vlastní oficiálne schválené autocvičisko. V iných autoškolách odjazdíte 4 jazdy na trenažéry + 13 jázd v aute. Naproti tomu, v Autoškole KRC Sport odjazdíte priamo 17 jázd v aute. Naša autoškola poskytuje nad rámec praktickych jázd ako ukladá zákon a ako poskytujú iné autoškoly. Tým pádom najazdíte viacej kilometrov ako je stanovené zákonom. Zo skúseností môžeme povedať, že táto alternatíva je omnoho prospešnejšia pre žiakov, čo sa potvrdzuje kvalitou ich jázd nielen na skúškach, ale aj po získaní vodičského preukazu. Navyše, samotní absolventi kurzu si pochvalujú, že môžu viac času stráviť reálne v aute ako trénovať na virtuálnom stroji.


V ponuke Autoškoly KRC Sport sa nachádzajú rôzne akcie pre jednotlivcov a aj pre skupiny.


Autoškola KRC Sport využivá moderné učebné prostriedky a preto máme k dispozícii najmodernejšie DVD, ktoré je možné zakúpiťsi u nás v kancelárii. Cena DVD v našej autoškole je 7€, zatiaľ čo bežná cena tohto DVD v obchode je 9,90€. Toto DVD bolo vydané v roku 2012 a obsahuje aktualizované znenie zákonov a vyhlášok, ilustrované pravidlá cestnej premávky, 3D zobrazenia dopravných situácií, kompletné záverečné skušobné testy (60 sád), konštrukciu motorového vozidla, teóriu vedenia vozidla, zásady bezpečnej jazdy, hry a mnoho ďalších užitočných vecí, ktoré môžete využiť nielen počas kurzu, ale aj po jeho absolvovaní.


_MG_5068 _MG_5072 IMAG0231 _MG_5074 _MG_5076 _MG_5078 _MG_5079